Horarios para o verán 2021, aplicables os meses de xullo e agosto.

BAILE

GRUPO  NACEMENTO DÍA E HORA LUGAR
1 | Pequeniños 2017 Martes de 12 a 12:45h. Sala 1
2 | Rubideiras 2016 Martes de 12 a 12:45h. Pista
3 | A Chousa 2015 Martes de 12 a 12:45h. Pista
4 | Fungueirazos 2013/2014 Martes de 10:30 a 11:15h. Pista
5 | Vagalume 2011/2013 Martes de 10:30 a 11:15h. Pista
6 | Buxas 2013/2014 Martes de 11:15 a 12:00h. Pista
7 | Grileiros 2011/2012 Mércores de 11:30 a 12:15h. Pista
8 | Rebuldeiros 2011/2012 Mércores de 11:30 a 12:15h. Pista
9 | Picote 2010/2011 Mércores de 10:30 a 11:20h. Pista
10 | Velaí Vai 2009/2010 Mércores de 10:30 a 11:20h. Pista
11 | Galantiños do Torreiro 2007/2008 Xoves de 12:10 a 13h. Pista
12 | Bailadores do Torreiro 2006/2007(*) Xoves de 12:10 a 13h. Pista
13 | Pícaros 2004/2005 Xoves de 10:15 a 11h. Pista
14 |Tarabeliños 2003/2005 Xoves de 10:15 a 11h. Pista
15 |Seitura Adultos Luns de 20:30 a 21:20h. Pista
16 | Pola Vila Adultos Luns de 20:30 a 21:20h. Pista
17 | Muxicas das Moas Adultos Luns de 21:30 a 22:30h. Pista
18 | Marañois Adultos* Luns de 21:30 a 22:30h. Pista
19| Cascarilla Adultos* Mércores de 21:30 a 22:30h. Pista
20 | Donaire Adultos* Martes de 20:30 a 21:30 e xoves de 21:30 a 22:30h. Pista
21/ Os Castros 2012/2014 Martes de 11:15 a 12:00h. Pista
**Apadriña unha bailadora ou bailador 2000/2006 Xoves de 20:30 a 21:20 Pista
** Iniciación adultos Venres de 10:30 a 11:30 Pista

* Con coñecementos previos.

PANDEIRETA

GRUPO  NACEMENTO DÍA E HORA LUGAR
1 | A Chousa 2015 Martes de 12:45 a 13:15h. Sala 1
** Grupo novo Rubideiras 2016 Martes 12:45 a 13:15 Sala 2
2 | Fungueirazos 2012/2014 Martes de 11:15 a 12h. Sala 1
3 | Vagalume 2011/2013 Martes de 11:15 a 12h. Sala 1
4 | Buxas 2013/2014 Martes de 10:30 a 11:15h. Sala 2
5 | Grileiros 2011/2012 Mércores de 10:30 a 11:20h. Sala 1
6 | Rebuldeiros 2011/2012 Mércores de 10:30 a 11:20h. Sala 2
7 | Picote 2010/2011 Mércores de 11:30 a 12:15h. Sala 2
8 | Velaí Vai 2009/2010 Mércores de 11:30 a 12:15h. Sala 1
9 | Galantiños A 2007/2008 Xoves de 11:10 a 12h. Pista
10 | Galantiños B. 2007/2009 Xoves de 11:10 a 12h. Pista
11 | Bailadoras do Torreiro 2006/2007(*) Xoves de 11:10 a 12h. Pista
12 | Cantaruxeiras 2004/2005 Xoves de 11:10 a 12h. Sala 2
13 | Garuleiros (nenos) 2004/2006 Xoves de 11:10 a 12h. Sala 1
14 | Tarabeliñas 2003/2004 Xoves de 11:10 a 12h. Sala 2
15 | Pipiriteiras 2000/2002* Martes de 21:30 a 22:30h. Sala 1
16 | INICIACIÓN Adultos Venres de 11:30 a 12:30h. Sala 1
17 | Barlovento Adultos Luns de 19:30 a 20:20h. Sala 2
18 | Arriscadas Adultos Luns de 21:30 a 22:30h. Sala 1
19 | Xolda Adultos Luns de 19:30 a 20:20h. Sala 1
20 | Terma da man Adultos Luns de 20:30 a 21:20h. Sala 2
21 | Zóscalle Adultos* Luns de 20:30 a 21:20h. Sala 1
22 | Eiras Adultos* Luns de 19:30 a 20:20h. Pista
23 | Cascarilla Adultos* Mércores de 20:30 a 21:30h. Sala 2
24| Ás duras e ás maduras Adultos* Xoves de 21:30 a 22:30h. Sala 1
25 | Axeitadiñas Adultos*  Xoves de 20:30 a 21:20h. Sala 1
26| Mozos da Ronda Adultos*  Xoves de 20:30 a 21:20h. Sala 2
27| Os Castros 2012/2014 Martes de 10:30 a 11:15h Sala 2

*Con coñecementos previos.

PANDEIRO

GRUPO  NACEMENTO DÍA E HORA LUGAR
1 Adultos Mércores de 18:45 a 19:45 Sala 2

GAITA

GRUPO  NACEMENTO DÍA E HORA LUGAR
1 | Iniciación I  Adultos Mércores de 19:30 a 20:20h. Sala 2
2 | Iniciación I Nados antes de 2011 (incluído) Mércores de 12:20 a 13:10h. Sala 1
3 | Iniciación II  Adultos Mércores de 19:30 a 20:20h. Sala 2
4 | Iniciación II Xoves de 10:15 a 11h. Sala 1
5 | Perfeccionamento I  Martes de 19:30 a 20:30 h. Sala 2
6 | Perfeccionamento II Martes de 19:30 a 20:30h. Sala 2

PERCUSIÓN

GRUPO  NACEMENTO DÍA E HORA LUGAR
1 | Iniciación I  2006/2010 Xoves de 13 a 13:30h. Sala 1
2 | Perfeccionamento I Ata 2000 Martes de 19:30 a 20:30h. Sala 2
3 | Perfeccionamento II Martes de 19:30 a 20:30h. Sala 2
4 | INICIACIÓN 2009/2011 Mércores de 10 a 10:30 Sala 1

ACORDEÓN

GRUPO  NACEMENTO DÍA E HORA LUGAR
1 Mércores de 20:00 a 21:00h Sala 1

escola1